Передплати журнал

Проєкт наказу МОЗ щодо порядку формування електронних «лікарняних» в разі вагітності й пологів


У Міністерстві охорони здоров’я України напрацювали проєкт наказу «Про затвердження Змін до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я».

Його розробили з метою удосконалення процесу видачі медичного висновку про тимчасову непрацездатність категорії «Вагітність та пологи» й чіткого унормування початку строку дії таких медичних висновків.

Тож запропоновано, щоб медичний висновок категорії «Вагітність та пологи» формували на підставі медичного запису про медогляд пацієнтки, надання консультації або лікування, який уніс до електронної системи охорони здоров’я один із таких лікарів:

  • лікар, який веде вагітність;
  • лікар суб’єкта господарювання, у якому пацієнтці надається спеціалізована медична допомога в стаціонарних умовах при вагітності;
  • лікар, який надає допомогу при пологах;
  • лікар суб’єкта господарювання, у якому пацієнтці надається спеціалізована медична допомога в стаціонарних умовах при ускладненнях у післяпологовий період.

Також уточнено строки, на які формують медичний висновок категорії «Вагітність та пологи».

Вигідна ціна! Реєструйтеся на мінікурс «Допомога по тимчасовій непрацездатності: організація процесу отримання».

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Матеріали до теми


Запроваджено платформу «Національна школа управлінців»
В Україні створено платформу «Національна школа управлінців». Її мета — системне підвищення кваліфікацій керівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної, фахової ...