Роботодавці не зобов’язані самостійно шукати та працевлаштовувати осіб з інвалідністю — Верховний Суд


Обов’язок підприємства щодо створення робочих місць для осіб з інвалідністю не супроводжується його обов’язком підбирати і працевлаштовувати таких осіб на створені робочі місця. Таку позицію підтверджує постанова ВС/КАС від 24 червня 2020 року у справі № 440/2008/19.

Обставини судової справи свідчать про те, що обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю прагнуло стягнути із підприємства адміністративно-господарські санкції за незайняті робочі місця, призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Проте підприємство стверджувало, що самостійно здійснювало пошук та працевлаштування осіб з інвалідністю. Також зверталося до центру зайнятості стосовно попиту на робочу силу за формою 3-ПН. Своєю чергою центром зайнятості на подані вакансії упродовж 2018 року направлено 51 особу з інвалідністю, 5 з яких відмовилися від працевлаштування, а інші — працевлаштовані на підприємстві, що підтверджується письмовими доказами.

Суди вказують на те, що підприємство не несе відповідальності за невиконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю, якщо воно розробило необхідні заходи по створенню для них робочих місць, зокрема, створило робочі місця для таких осіб та своєчасно, достовірно, в повному обсязі проінформувало відповідні установи, але фактично не працевлаштувало особу з інвалідністю з причин незалежних від нього: відсутність особи з інвалідністю, відмова особи з інвалідністю від працевлаштування на підприємство, бездіяльність державних установ, які повинні сприяти працевлаштуванню осіб з інвалідіністю.

Тому працевлаштування осіб з інвалідністю здійснюють або шляхом їх безпосереднього звернення до підприємства, або шляхом звернення до державної служби зайнятості, яка в свою чергу здійснює пошук підходящої роботи для працевлаштування такої особи з інвалідністю. Тож обов’язок по працевлаштуванню осіб з інвалідністю покладають як на роботодавців, так і на державну службу зайнятості. Водночас, нормами чинного законодавства не покладено обов’язку на підприємства із самостійного пошуку осіб з інвалідністю для подальшого працевлаштування.

Матеріали до теми


Військовий стан та пільговий стаж роботи для працівників
Чи зараховується пільговий стаж роботи для працівників у разі неритмічної роботи підприємства чи організації в умовах військового стану? Так, пільговий ...
Роботодавцям розширено програму допомоги по частковому безробіттю
Починаючи із 7 травня 2022 року діє Закон України від 21.04.2022 р. № 2220-ІХ, який спрощує процедури реєстрації безробітних та надання ...