Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Щодо надання сімейним фермерським господарствам (СФГ) додаткової фінансової підтримки

Дата публікації: 06.12.2018

Мінагрополітики розробило проект урядової постанови, яким пропонується механізм надання сімейним фермерським господарствам (далі — СФГ) додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб — голови і членів СФГ — єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Право на доплату буде поширюватися на СФГ без статусу юридичної особи (ст. 81 Закону України «Про фермерське господарство» від 19 червня 2003 року № 973-IV) і є платниками єдиного податку четвертої групи.

Програма доплати розрахована на 10 років з поступовим зменшенням з 90% в перший рік до 10% в 9 і 10 роки. Другу частину (відповідно від 10 до 90%) буде сплачувати СФГ.

Разом з тим, у разі, якщо за підсумками звітного року доплата державою не буде виплачена в повному обсязі, то погашення цієї частини ЄСВ покладатиметься на голови і членів СФГ — за цим простежить податкова.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.