...
Реєструйся

Щодо підвищення кваліфікації медичних працівників установ соціального захисту та закладів освіти


Організаційні засади безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я визначені Положенням про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302.

Відповідно до вказаного Положення всі фахівці у сфері охорони здоров’я після здобуття вищої освіти у зазначеній сфері охорони здоров’я та отримання кваліфікації після закінчення навчання в інтернатурі для подальшої атестації відповідно до законодавства зобов’язані дотримуватися вимог до безперервного професійного розвитку.

Фінансування безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я здійснюється за рахунок бюджетних коштів відповідно до Реєстру медичних працівників та Реєстру медичних спеціалістів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання електронної системи охорони здоров’я» від 25 квітня 2018 року № 411, у порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України, з урахуванням принципу індивідуального виділення фіксованої суми коштів на безперервний професійний розвиток окремого лікаря, а також за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб та інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

Отже, у разі якщо у кошторисі закладу не передбачено кошти на безперервний професійний розвиток фахівців у сфері охорони здоров’я, такі фахівці можуть оплатити проходження безперервного професійного розвитку самостійно.

Джерело:Лист МФУ від 15 жовтня 2020 року № 07010-03-2/31720

Читайте також: Мартиненко Микола «Як правильно присвоїти кваліфікаційні категорії та тарифні розряди педагогічним працівникам при переведенні з однієї посади на іншу?»

Для передплатників стаття доступна за посиланням!

Передплатити Живий журнал «КАДРОВИК.UA» 
Передплатний індекс: 86008
Презентаційний номер: e.kadrovik.ua

 

Матеріали до теми


Презентовано Рамку цифрової компетентності працівника охорони здоров’я
Рамка цифрової компетентності працівника охорони здоров’я — це документ, який підвищить рівень цифрової грамотності фахівців медичної сфери. Рамка допоможе формувати ...
Держслужба зайнятості допомагатиме українцям з працевлаштуванням до Сил оборони
Служба зайнятості надаватиме допомогу у працевлаштуванні до Сил оборони відповідно до Меморандуму про взаємодію та співробітництво, який підписали Державний центр ...