Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Щодо права працівниці на щорічні основні відпустки за три роки

Дата публікації: 06.08.2018
Чи має право працівниця використати щорічні основні відпустки, невикористані за три роки, після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами?
Так, має.

Стаття 10 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР визначає порядок надання щорічних відпусток. Так, згідно з пунктом 3 частини 13 статті 10 щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаються жінкам перед відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами або після неї.

Білоткач Галина Панасівна,
експерт гарячої лінії
Більше готових рішень від Галини Білоткач, експерта гарячої лінії журналу «КАДРОВИК.UA», читайте у журналі «КАДРОВИК.UA» № 9, 2018.

Придбати видання Архів журналу