Реєструйся

Що варто знати про оподаткування ПДФО вартості форменого одягу й взуття?


До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається, зокрема, вартість спеціального (форменого) одягу й взуття, що надає роботодавець у тимчасове користування платнику податку, який перебуває з ним у трудових відносинах. Порядок забезпечення, перелік і граничні строки використання спеціального (зокрема, форменого) одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту встановлюються Кабінетом Міністрів України та/або галузевими нормами безоплатної видачі працівникам спеціального (форменого) одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту — підпункт 165.1.9 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України.

Якщо працівник, який припиняє трудові відносини з працедавцем, не повертає спеціальний (зокрема, формений) одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, граничний строк використання яких не настав, та компенсує залишкову вартість цього майна роботодавцю, то вартість такого майна не включається до складу місячного оподатковуваного доходу.

Замовляйте мінінабір кадровика 2022. Доставка БЕЗПЛАТНА.

Джерело: Головне управління ДПС у Київській області

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...