...
Реєструйся

Тестувати та проводити співбесіди на посади держслужби можна буде дистанційно — Уряд


Для дистанційної співбесіди та тестування передбачили окремі норми в Порядку № 246

КМУ змінив окремі норми Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року № 246.

Це сталося завдяки постанові КМУ від 18 листопада 2020 року № 1139, котра запрацює з дня відновлення дії положень Законів України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII та «Про центральні органи виконавчої влади» від 17 березня 2011 року № 3166-V  в частині проведення конкурсів на посади держслужби та призначення на ці посади за результатами конкурсу, але не раніше дня її опублікування.

Зокрема, уточняється, що при неможливості провести окремі етапи оцінювання у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю, перебуванням на самоізоляції під меднаглядом у зв’язку із COVID-19, членів Комісії, конкурсної комісії або адміністраторів Центру оцінювання, зупиненням перевезень пасажирів у міському та міжміському транспорті, іншими встановленими КМУ обмеженнями у зв’язку із карантином, які унеможливлюють проведення окремих етапів оцінювання, та запровадженням посилених протиепідемічних заходів, суб’єкт призначення або керівник держслужби матиме право зупинити проведення конкурсу.

Тестування, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда проводитимуться за фізичної присутності кандидата у Центрі оцінювання, держоргані, в якому проводять конкурс, чи іншому відповідно обладнаному приміщенні, визначеному суб’єктом призначення або керівником держслужби.

Проте за рішенням суб’єкта призначення або керівника держслужби зможе проводитися дистанційно (без фізичної присутності кандидата у зазначених приміщеннях):

— тестування на знання законодавства кандидатів на зайняття посад категорій «Б» і «В», які не належать до посад фахівців з питань реформ (шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби);

— співбесіда на зайняття посад категорій «А», «Б» і «В» (шляхом застосування технічних засобів в режимі відеоконференції).

Про проведення тестування та співбесіди дистанційно зазначатимуть в умовах проведення конкурсу.

Матеріали до теми


Діють інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою
Національна комісія зі стандартів державної мови затвердила Інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою. Відповідне рішення від 22 ...