Передплати журнал

У найближчому майбутньому для оформлення будь-якого виду соціальних виплат буде достатньо лише паспорта


Скорочення кількості документів, необхідних для отримання державної допомоги при народженні дитини, – черговий крок до спрощення процедури оформлення соціальних виплат. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська, коментуючи підписання Президентом Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини».

Президент підписав закон щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини. Найближчим часом для її оформлення буде достатньо паспорта, свідоцтва про народження та заяви одного з батьків.

Наталія Королевська нагадала, що раніше вже була спрощена система оформлення субсидій для громадян, які працювали на декількох підприємствах за попередній період. «У найближчому майбутньому для оформлення будь-якого виду соціальних виплат буде достатньо одного паспорта» , — сказала вона.

Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини» набере чинності в 2014 році після внесення відповідних змін до нормативно-правової бази.

Мінсоцполітики