В Іспанії перерви на каву та куріння не будуть зараховувати в робочий час


Іспанський суд визнав право компанії віднімати перерви на каву та паління з реально відпрацьованих працівниками годин в робочий час.

Національний суд країни не став заперечувати проти вимоги компанії Galp Energia Espana відзначати, коли працівники залишають офіс, а також вказувати причини, за якими вони беруть перерву. Скаргу на подібні дії з боку роботодавців подала Конфедерація профспілок Іспанії.

У суді наголосили, що застосування таких пропускних карток на вході та виході з офісу є гарантом безпеки, а також засобом моніторингу присутності працівників на робочому місці.

26 вересня компанія направила працівникам електронні листи, в яких вказала, що працівники, які залишають будівлю офісу в робочий час, повинні вказати причину перерви: кава, куріння або сніданок. При цьому витрачений час не буде включено в робочі години.

У виданні зазначають, що серед іспанських працівників поширена звичка робити перерву на каву не менше 15 хвилин в період з 10:00 до 12:00.

Матеріали до теми


Інформація для переселенців, які шукають роботу: Мінцифри надало перелік держпослуг на Гіді
Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись від війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому Міністерство ...