В Україні можуть відмовитися від переведення годинників


В Україні можуть відмовитися від переведення годинників. До Верховної ради внесли відповідний законопроєкт № 4201.

Про це повідомив перший заступник глави ВР Руслан Стефанчук.

«Сьогодні зареєстрував законопроєкт «Про обчислення часу в Україні», яким передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників», —  вказано у повідомленні.

«Адже 84% відсотків жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній та зимовий час, що було підтримано Європейським парламентом», —  додав замглави Ради.

Нагадаємо, дія літнього часу в Україні скасовується 25 жовтня 2020 року о 4 годині за київським часом. У цей день годинникова стрілка переводиться на 1 годину назад.

Матеріали до теми


Щотижневий безперервний відпочинок: чи правомірне його скорочення на період воєнного стану
Нормами статті 70 Кодексу Законів про працю України визначено, що тривалість щотижневого безперервного відпочинку повинна бути не менш як сорок ...
Відповіді на запитання щодо дії окремих положень Закону України від 15 березня 2022 року № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»
Звертаємо увагу, що дія Закону України від 15 березня 2022 року № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного ...