Реєструйся

Важлива інформація від Державної служби зайнятості


З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищуються соціальні стандарти (згідно зі статтею 8 Закону України від 2 грудня 2021 року № 1928-IX «Про Державний бюджет України на 2022 рік»). Це вплине й на права зареєстрованих безробітних.

Зокрема, мінімальна заробітна плата зросте в місячному розмірі до 6700 гривень. Тому розмір заробітної плати у вакансіях, а також при залученні до суспільно корисних робіт не може бути нижчим ніж 6700 грн (за умови відпрацювання повного робочого часу).

Водночас максимальний розмір допомоги по безробіттю в період воєнного стану не змінюється і становить 9750 грн, тобто 150 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2022 року.

Новинка! Встигніть зареєструватися на вебінар «Оголошення про вакансію та відмова в прийнятті на роботу». Передплатникам журналу «КАДРОВИК.UA» участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА.

Джерело: Київський міський центр зайнятості

Матеріали до теми


Які витрати роботодавця при працевлаштуванні ВПО компенсують?
Уряд відкоригував програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, це рішення було прийняте на засіданні КМУ 24 січня 2022 року. Зокрема, згідно ...