...
Реєструйся

Відбувся Національний форум «Новий Трудовий кодекс України: правові новації для бізнесу. Від Проекту до покрокових дій кадровика, юриста, головного спеціаліста. Головні зміни, переваги і труднощі»


Відбувся Національний форум «Новий Трудовий кодекс України: правові новації для бізнесу. Від Проекту до покрокових дій кадровика, юриста, головного спеціаліста. Головні зміни, переваги і труднощі»

30 листопада у м. Києві Всеукраїнська асоціація кадровиків провела анонсований напередодні НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ на тему: «Новий Трудовий кодекс України: правові новації для бізнесу. Від Проекту до покрокових дій кадровика, юриста, головного спеціаліста. Головні зміни, переваги і труднощі».

На пропозицію організаторів взяти участь у форумі одразу відгукнулося близько півсотні учасників, які в режимі діалогу із запрошеними експертами змогли обговорити найактуальніші питання за темою, запропонувати своє бачення та внести пропозиції розробникам Трудового кодексу.

Було проаналізовано основні правові новації, тема викликала цікаву професійну дискусію.

 

В обговоренні питань взяли участь: Васильова З. М. — учасник групи розробників проекту ТК,  помічник народного депутата, експерт журналу «Довідник кадровика; Паньків Я. С. — головний редактор журналу «Довідник кадровика», керівник Всеукраїнського громадського об’єднання «Всеукраїнська асоціація кадровиків», член Громадської ради при Комітеті ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (керівник групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу), член Громадської ради при Національному агентстві з питань державної служби; Ліпчанська В. О. — провідний експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, практик, колишній інспектор з питань праці; Руденко С. М. — головний редактор єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн», кадровик-практик.

 

Стало зрозумілим те, що такі обговорення вкрай необхідні для практиків, адже це можливість не лише отримати нові знання, а й поділитися своїми питаннями і пропозиціями, обговорити їх із колегами. Зустріч пройшла в теплій атмосфері.

Наступне обговорення гарячих тем відбудеться вже найближчим часом. Стежте за оновленнями на нашому порталі.