Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Відпустка без збереження зарплати у перший рік роботи: чи надається, якщо відпрацьовано менше шести місяців?

Дата публікації: 15.10.2020

Чи має право на отримання відпустки без збереження заробітної плати на підставі п. 16 части першої статті 25 Закону України «Про відпустки» працівник, який працює на другому підприємстві протягом менш ніж шести місяців, з урахуванням того, що на першому місці роботи він відпрацював протягом одного місяця та при звільненні отримав компенсацію за два дні невикористаної щорічної відпустки?

ГУ Держпраці у Дніпропетровській області надало таке роз’яснення.

Відповідно до Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР (зі змінами та доповненнями) працівникам, які не використали за попереднім місцем роботи щорічну основну та додаткові відпустки повністю або частково і одержали за них грошову компенсацію за їх заявою може бути надано відпустку без збереження заробітної плати тривалістю до 24 календарних днів у перший рік роботи на даному підприємстві до настання шестимісячного терміну безперервної роботи.