ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВІДРЯДЖЕННЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ НА ДОНБАС

Дата публікації: 18.12.2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 963 внесено зміни до порядку відрядження державних службовців та бюджетників.

Відповідні зміни вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів», які визначають витрати та строки перебування у відрядженні держслужбовців та бюджетників.

Таким чином урегульовані питання, пов'язані з направленням у відрядження осіб у зв`язку із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, поширивши на них дію Постанови № 98. Тепер при оформленні документів на відрядження працівника на Схід країни, замість слів «для участі в антитерористичній операції» слід вказувати «для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

Зазначимо, постанова № 963 набрала чинності 20 листопада 2018 року.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Посібник «Оформлення та облік відряджень»

У посібнику описано, які бувають відрядження, чим вони відрізняються від тимчасового переведення на іншу роботу. Подається порядок оформлення службового відрядження в межах України та за кордон. Порушуються питання оплати праці працівника, направленого у відрядження