Реєструйся

Випробувальний Фонд талантів ЄС: як користуватися порталом


Випробувальний Фонд талантів ЄС — це онлайн-інструмент пошуку роботи для українців, які рятуються від війни й шукають роботу в ЄС. Скористатися порталом можуть громадяни України, які перебувають на території держав-членів ЄС як тимчасово переміщені особи.

Багато українців шукають тимчасового захисту в Європі, і дуже важливим залишається питанням пошуку роботи в країні, куди вони переїхали. Випробувальний Фонд талантів ЄС — це можливість завантажити резюме і знайти свого роботодавця. Порталом користуються понад 4000 національних державних служб зайнятості й приватних агентств із працевлаштування. А це — понад 3 мільйони вакансій із різних сфер.

Хто може скористатися порталом для пошуку роботи?

Особи, які під тимчасовим захистом або мають право працювати відповідно до іншого належного захисту, передбаченого національним законодавством у державі-члені ЄС.

Як скористатися онлайн-сервісом?

  1. Зареєструйтеся на обліковому записі шукача роботи EURES.
  2. Створіть онлайн-резюме на порталі випробувального Фонду талантів ЄС.
  3. Опублікуйте резюме, щоб роботодавці й консультанти могли вас знайти.

Отримуйте запис вебінару «Дистанційна робота в умовах воєнного стану».

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Матеріали до теми


За яких умов роботодавець може звільнити працівника через неможливість забезпечити його роботою внаслідок бойових дій
Роботодавець може звільнити працівника за своєю ініціативою, якщо не може забезпечити його роботою, що безпосередньо пов’язано з повним знищенням виробничих, ...
Нещасний випадок на виробництві: чи нараховувати ЄСВ
Роботодавець надає та оплачує застрахованим особам відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг згідно із Законом України від ...