Реєструйся

Випробувальний Фонд талантів ЄС: як користуватися порталом


Випробувальний Фонд талантів ЄС — це онлайн-інструмент пошуку роботи для українців, які рятуються від війни й шукають роботу в ЄС. Скористатися порталом можуть громадяни України, які перебувають на території держав-членів ЄС як тимчасово переміщені особи.

Багато українців шукають тимчасового захисту в Європі, і дуже важливим залишається питанням пошуку роботи в країні, куди вони переїхали. Випробувальний Фонд талантів ЄС — це можливість завантажити резюме і знайти свого роботодавця. Порталом користуються понад 4000 національних державних служб зайнятості й приватних агентств із працевлаштування. А це — понад 3 мільйони вакансій із різних сфер.

Хто може скористатися порталом для пошуку роботи?

Особи, які під тимчасовим захистом або мають право працювати відповідно до іншого належного захисту, передбаченого національним законодавством у державі-члені ЄС.

Як скористатися онлайн-сервісом?

  1. Зареєструйтеся на обліковому записі шукача роботи EURES.
  2. Створіть онлайн-резюме на порталі випробувального Фонду талантів ЄС.
  3. Опублікуйте резюме, щоб роботодавці й консультанти могли вас знайти.

Отримуйте запис вебінару «Дистанційна робота в умовах воєнного стану».

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Матеріали до теми


Фінансова підтримка ГО, які надаватимуть соцпослуги особам з інвалідністю
27 січня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю». Це ...
Затверджено бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік
31 січня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про затвердження бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 ...