...
Реєструйся

Як відбувається компенсація роботодавцям за працевлаштування молоді


Для покращення зайнятості молоді та її інтеграції на ринку праці Державної службою зайнятості України запроваджено механізм такої підтримки у вигляді надання компенсацій роботодавцям, які готові працевлаштувати молодих фахівців. Метою даної програми є зменшення фінансового навантаження на роботодавця та допомога молоді отримати перший досвід на роботі.

Компенсація частини заробітної плати молодого працівника дозволяє знизити витрати на заробітну плату на початковому етапі та є дієвим механізмом стимулювання малих і середніх підприємств для відкриття нових робочих місць.

Своєю чергою, це дає можливість для молоді офіційно працевлаштовуватись, знайти стабільну офіційну роботу та здобути необхідний трудовий досвід.

Послуги з військового обліку • Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ
Для довідок: 0 (800) 219-977

Компенсація 50 відсотків мінімальної заробітної плати надається роботодавцю, який за направленням центру зайнятості працевлаштовує зареєстрованого безробітного з числа осіб:

  • віком до 25 років, які сумарно мають страховий стаж не більше 12 місяців;
  • віком до 35 років – на перше робоче місце;
  • звільнених із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби на перше робоче місце після такого звільнення.

Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»
0 (800) 219-977 • E-mail: info@mediapro.com.ua

Умови для отримання компенсації

  • працевлаштування має відбуватися за направленням центру зайнятості, що підтверджує реєстрацію молодої особи як безробітного.
  • тривалість працевлаштування – 1 рік.
  • компенсація витрат відбувається кожен непарний місяць роботи працевлаштованої людини (тобто у перший, третій, п’ятий, сьомий, дев’ятий, одинадцятий місяці), максимальна тривалість виплати компенсації роботодавцю – пів року.
  • роботодавець отримує компенсацію у розмірі 50 % мінімальної заробітної плати, що значно знижує витрати на оплату праці на початкових етапах трудових відносин.
  • подати заяву потрібно протягом 2 місяців із дня працевлаштування.

Джерело: Східне міжрегіональне управління Держпраці

Працівники з дітьми. Спецвипуск № 4, 2024

Матеріали до теми


Пенсія і повторна військова служба: чи припиняються виплати?
У Пенсійному фонді пояснили, що «військові» пенсії призначаються та виплачуються військовослужбовцям після їх звільнення зі служби. Водночас виплата «військових» пенсій ...
Пільги в освіті для військовослужбовців
Держава надає цільову підтримку для здобуття професійної, фахової передвищої та вищої освіти окремим категоріям громадян, серед яких військовослужбовці, а також ...
Роботодавцям пояснили, як отримати гроші на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю
Державна служба зайнятості пояснила, як отримати гроші на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю. У відомстві зазначили, що для ...
Пенсійні виплати для військовослужбовців з інвалідністю: що важливо знати
Військовослужбовці, які мають статус особи з інвалідністю, мають право на продовження пенсійних виплат незалежно від проходження повторного огляду, якщо вони ...