Щоб у 2025 році до страхового стажу було зараховано один повний місяць, сума добровільного внеску повинна бути не меншою від розміру мінімального страхового внеску.
Мінімальний страховий внесок — сума, що визначається розрахунково, як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску (22 %).
Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»
0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua
Тобто, щоб до страхового стажу було зараховано один повний місяць за договором про добровільну участь, має бути сплачено не менше 1760 грн (22 % х 8000 грн, де 8000 грн — розмір мінімальної заробітної плати).
Зразки документів • Посадові інструкції • Робочі інструкції
Для довідок: 0 (800) 219-977
Водночас громадянам, які планують у 2025 році продовжувати сплату добровільних внесків до системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за спрощеним механізмом через вебпортал електронних послуг ПФУ, не обов’язково укладати нові договори про добровільну сплату страхових внесків (в електронній формі), оскільки дію укладених раніше договорів пролонговано до 31 грудня 2025 року.
Джерело: Пенсійний фонд України