За  роботу «стажистів» підприємство  оштрафовано на суму понад 94 тис. грн


Під час інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених працівників перевірки інспектори праці виявили 2-х стажистів, які виконували трудові функції бармен-касира та офіціанта в суші-барів.

Жодних документів, які б свідчили про правомірне стажування чи легальне працевлаштування зазначених осіб, під час перевірки не представлено. Разом з тим, провівши аналіз інформації, отриманої в межах відвідування та під час підготовки до його проведення, інспектори праці прийшли до висновку, що роботодавець за так званим «стажуванням» приховує саме трудові відносини.

Відтак, за результатами проведеного заходу державного контролю керівнику внесено обов’язковий до виконання припис на усунення порушень та складено протокол про вчинення адміністративного порушення за частиною 3 статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Разом з тим, на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України суб’єкт господарювання оштрафовано на суму 94 460 грн.

Звертаємо увагу: законодавством про працю взагалі не передбачено права роботодавця приймати працівника на стажування, особливо на безоплатне. При цьому, якщо роботодавець бажає пересвідчитися у належних професійних якостях працівника, трудовим договором може бути обумовлено встановлення випробувального строку.

Стажування може вважатися правомірним лише у тому випадку, якщо воно проводиться у спосіб та порядок, визначені Законом.  А саме: статтею 29 Закону України «Про зайнятість населення»від 5 липня 2012 року № 5067-VI передбачено проходження стажування студентами вищих та учнями професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію (кваліфікацію) за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» та продовжують навчатися на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні за професією (спеціальністю), за якою здобувається освіта, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, на умовах, визначених договором про стажування у вільний від навчання час. При цьому, про проходження такого стажування роботодавцем вноситься запис до трудової книжки.