Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Заборгованість з відшкодування ПДВ зменшено на 90 %

Дата публікації: 11.08.2017

Голова Державної фіскальної служби України Мирослав Продан повідомив, що протягом січня-липня 2017 року платникам відшкодовано 68,3 млрд грн податку на додану вартість при заявлених 66 млрд грн. Це на 41,4%, або на 20 млрд грн перевищує відповідний період минулого року. За його словами, майже 96% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок. Із загальної суми цьогорічного відшкодування понад 60% повернуто платникам протягом квітня-липня 2017 року. Так, із заявлених у цей період 38,5 млрд грн відшкодовано 41,4 млрд грн ПДВ.

Очільник ДФС також розповів, що з початку впровадження Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ з 01.04.2017 заборгованість з відшкодування цього податку скорочено на 90,5 %, або майже на 13,9 млрд грн.

Джерело: Державна фіскальна служба України

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Журнал реєстрації «Алфавітна книга»

Книга є напрацюванням практики, а тому давно стала надійним помічником кадровиків підприємств всіх форм власності незалежно від чисельності штату працівників. Оскільки вона непередбачена жодним нормативно-правовим актом то її форма і порядок заповнення є практичними рекомендаціями наших експертів.