Реєструйся

Змінено фіксацію адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху


Кабмін постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 р. № 833» від 14 листопада 2018 року № 1027 (далі — Постанова № 1027) вніс зміни до постанови «Про функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі» від 10 листопада 2017 року № 833, яка встановлює порядок функціонування системи фіксації адмінправопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі. Постанова № 1027 набула чинності 11 грудня 2018 року.

Відповідно до змін система фіксації адмінправопорушень забезпечуватиме невідкладну передачу інформації до відповідних підрозділів Нацполіції про фіксацію транспортних засобів та/або їх номерних знаків, що перебувають у розшуку. 

МВС та Мінінфраструктури обмінюватимуться інформацією про керівників юридичних осіб (або уповноважених осіб), за якими зареєстровано транспортні засоби, на яких учинено правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Ця інформація використовуватиметься, зокрема, при передачі національному оператору поштового зв’язку для доставляння адресату постанов про накладення адмінстягнення за порушення правил безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі. Термін, протягом якого особа, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення може звернутися до Нацполіції із заявою про визнання зазначеного факту, збільшено з 14 до 20 календарних днів.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації