ТЕМА: ЧИ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ УКЛАДАТИ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР НА ПІДПРИЄМСТВІ?

КАДРОТЕСТ

Чи зобов’язаний роботодавець укладати колективний договір на підприємстві, в установі, організації?

А. Так
Б. Ні

 

📌 В коментарях  до відео на www.youtube.com можна поставити запитання стосовно теми ефіру.
❌ Запитання з іншої тематики не розглядаються.

👉 Також зібрали для вас найпоширеніші та найважливіші запитання, які ви нам ставили протягом дії воєнного стану в одному посібнику.

Віталіна Дроздовська
Віталіна Дроздовська
експерт Академії Трудових Відносин

Матеріали до теми


Інформація про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин як підстава для перевірки
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до статті 1 Закону України від 24 березня 1995 року № ...