Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Практичні кадрові видання для ефективної роботи кадровика

Журнал «Довідник кадровика»

Журнал «Довідник кадровика» — перший професійний журнал! Видається щомісяця за підтримки Міністерства соціальної політики України з вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика». На сторінках журналу подано достовірні матеріали та професійна інформація для кадровиків, з нормативно-правовою базою та безліччю практичних порад. А саме — відповіді на складні запитання; поради з вирішення проблемних ситуацій з працівниками та роботодавцями; зразки кадрових документів; форми звітів і журналів обліку.
Про журнал Свіжий номер Придбати
Журнал «Довідник кадровика» Акційний

В акційне видання входить:

• друковане видання «Довідник кадровика» зі щомісячним вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика»;
електронна версія видання українською або російською мовою;
• доступ до Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн»;
• відеоуроки «Вища школа кадровика»;
• безкоштовні консультації експертів (кількість звернень на місяць не обмежена);
• настільний робочий календар на IІ півріччя (у ІІ півріччі).
    Придбати
Журнал "Довідник кадровика. Спецвипуск"

Експерти журналу готують щоквартальне унікальне видання, подають розгорнуту та вичерпну інформацію щодо обраної теми, яка є актуальною для працівників кадрових служб. Журнал містить повне зібрання практичної інформації, з роз'ясненнями та рекомендаціями провідних експертів-практиків щодо гарячої теми, включає в себе перелік нормативно-правових актів, зразки та приклади документів.
  Про спецвипуски Придбати
Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник в роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з наведенням прикладів та посиланнями на законодавчі акти.
Про газету Свіжий номер Придбати
Журнал «Менеджер по персоналу»

«Менеджер з персоналу» — перше та єдине на сьогодні спеціалізоване періодичне видання в Україні для професіоналів у сфері управління людськими ресурсами
    Придбати
Електронна система «КАДРОВИК-онлайн»

Єдина електронна система «КАДРОВИК-онлайн» — це практична довідкова система в інтерактивному режимі для працівників кадрових служб, діловодів, керівників підприємств
  Детальніше Придбати
Практичні посібники

Ексклюзиви від редакції журналу «Довідник кадровика» для ефективнішої роботи.
    Придбати
Спеціалізовані книги обліку та журнали реєстрації

Унікальні видання від редакції журналу «Довідник кадровика» для економії робочого часу, для ефективнішої роботи і забезпечення порядку на робочому місці. Вам більше не потрібно витрачати часу і розлініювати зошити! Грамотно виконані і сучасно оформлені журнали зроблять роботу приємною і застрахують від штрафів при перевірках!
    Придбати
Видання з охорони праці і пожежної безпеки

У виданнях з охорони праці ви знайдете: аналіз законодавства; алгоритм проведення атестації робочих місць, порядок організації медоглядів. На сторінках  журналу публікуються матеріали, де розповідається про правила проведення робіт із підвищеною небезпекою; підготовку до перевірок, розслідування нещасних випадків. Друкуються: галузеві інструкції з охорони праці; відповіді експертів журналу на професійні запитання читачів; огляди нових технологій і засобів охорони праці та пожежозахисту; бланки документів і зразки їх заповнення.

У щомісячному практичному вкладенні «Консультант з охорони праці та пожежної безпеки»: нормативно-правова база з акцентами і змінами; документи зі зразками заповнення; поради та консультації експертів; досвід колег.

Також на допомогу  роботодавцям і відповідальним за пожежну безпеку пропонуємо:
• Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці;
• Журнал реєстрації інструктажів з пожежної безпеки;
• Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці.

Детальнiше