...
Реєструйся

Практичні посібники


Посібник «Договори: цивільно-правовий vs трудовий»

Часто роботодавці, укладаючи цивільно-правові договори, фактично замінюють трудові відносини цивільно-правовими. У чому полягають відмінності між цивільно-правовими та трудовими договорами? Для виконання яких робіт укладання цивільно-правових договорів неможливе і чому? Які зміни відбулися у законодавстві щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування осіб, котрі виконують роботу за цивільно-правовим договором?

Із посібника ви дізнаєтесь, як правильно укласти цивільно-правовий договір. Практичні поради, що вміщені у виданні, допоможуть визначитися з вибором виду договору, аби уникнути відповідальності за неправомірне обрання договору цивільно-правового характеру.


Посібник «Військовозобов’язані та мобілізовані працівники: документообіг кадровика»

Цей посібник — настільна книжка для всіх без винятку роботодавців. Дотримання гарантій мобілізованих працівників стосується і юридичних, і фізичних осіб — підприємців. Реалії сьогодення є такими, що навіть бездоганного ведення військового обліку на підприємствах недостатньо. Відносини роботодавця з працівниками-військовозобов’язаними мають дуже багато аспектів. Роботодавець має бути гарно поінформований про них, щоб не порушити законних прав працівників і водночас працювати без збитків та штрафів. 

У виданні містяться відповіді на найактуальніші запитання, що виникають у роботодавців, а також наведено зразки документів.


Посібник «Медичні огляди: все для роботодавця»

— Чи всі працівники підприємства повинні проходити медичні огляди?
— Чи можна замінити медичні огляди скринінгом?
— Як обрати медичний заклад для проходження медоглядів працівників?
— Чи передбачає медогляд проходження психіатричного та наркологічного оглядів?
— Чи може роботодавець направити працівника на позаплановий медичний огляд?

Медичні огляди — це вимога законодавства чи примха роботодавця? Сьогодні — це насамперед необхідність. Однак, як і завжди, все залежить від фінансування. Витрати на медичні огляди працівників законодавством покладено на роботодавця, але в сучасних економічних умовах не всі вони готові до додаткових збитків.

Наш посібник допоможе не тільки бездоганно організувати проведення медичних оглядів працівників, а й визначитися, у яких саме випадках медогляд є вимогою законодавства, порушення якої призведе до більших видатків, ніж витрати на проведення медичних оглядів.


Посібник «Звітність за МСФЗ. Практичні рекомендації зі складання»

Для управлінців, фінансових директорів, головних бухгалтерів та спеціалістів зі складання фінансової звітності середніх і малих підприємств, які мають намір працювати та успішно конкурувати на внутрішньому та зовнішніх ринках. Книга може бути корисною для фінансових менеджерів, аналітиків та аудиторів.


Посібник «Прийняття та звільнення: законодавство та практика»

Цей практичний посібник стане у пригоді не лише кадровикам, а й роботодавцям. У виданні докладно розглянуто, на що потрібно звернути увагу при прийнятті на роботу, розписано порядок звільнення працівників. Наведено низку порад і застережень, як уникнути судових спорів із працівниками щодо порушень норм законодавства при звільненні.

Головне — дотримуватися всіх етапів прийняття та звільненні, грамотно оформлювати документи, і проблем не буде.

Усі відповіді про прийняття та звільнення — у посібнику!


Посібник «Особливості праці водіїв автотранспортних засобів»

Видання містить докладну інформацію щодо прийняття та звільнення водіїв автотранспортних засобів зі зразком формулювання наказу і зразком запису до трудової книжки. У посібнику розглянуто питання оплати праці водіїв, порядок встановлення надбавок та доплат, а також описано особливості притягнення водіїв автотранспортних засобів до відповідальності.


Посібник «Оформлення та облік відряджень»

У посібнику описано, які бувають відрядження, чим вони відрізняються від тимчасового переведення на іншу роботу. Подається порядок оформлення службового відрядження в межах України та за кордон. Порушуються питання оплати праці працівника, направленого у відрядження.