Реєструйся

1 червня стартує конкурс «Кадровик року’ 2012»


Журнал «Довідник кадровика» та Всеукраїнська асоціація кадровиків запрошують до участі у конкурсі «Кадровик року’ 2012»!

 1 червня 2012 р. стартує другий Всеукраїнський конкурс «Кадровик року’ 2012».

Ініціаторами проекту є журнал «Довідник кадровика» та професійний портал «Всеукраїнська асоціація кадровиків».

Основна мета конкурсу полягає у підвищенні професійного рівня кадрових фахівців країни. Під час проведення конкурсу учасники удосконалюватимуть практичне застосування норм трудового права, ведення кадрового діловодства і сучасні прийоми кадрового менеджменту. Крім того, усі учасники отримають широкі можливості для подальшого професійного розвитку та спілкування з колегами.

За умовами конкурсу до участі запрошуються фахівці, які мають досвід роботи з кадровими справами та працюють на території України.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися на сайті конкурсу www.kadrovik.ua  та заповнити анкету учасника. Реєстрація розпочнеться 1 червня.

Здобуття звання «Кадровик року’2012» відбуватиметься з червня 2012 року до березня 2013 і складатиметься з трьох турів і фіналу:

І тур – 1 червня – 31 серпня ;
ІІ тур – 1 вересня – 30 жовтня;
ІІІ тур – 1 листопада – 19 січня;
фінал – 20 січня – 28 лютого.

Подарунковий партнер:

ТОВ “Торговый дом
“НАТАЛИ БОЛГАР”

Переможець конкурсу отримає сертифікат на придбання одягу на 4000 грн., переможці в номінаціях — сертифікати на 1500 грн.

УВАГА! Приєднатися до конкурсу можна в будь-який час до завершення ІІІ туру конкурсу.
Після завершення перших трьох турів конкурсу оргкомітет визначить прохідний бал до фіналу.
Експертне журі визначить переможців серед фіналістів конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів за результатами трьох турів і фіналу.
Церемонія нагородження відбудеться у квітні 2013 року.

Запрошуємо кадровиків до участі у конкурсі!

Детальніше про участь у конкурсі — у Положенні про Всеукраїнський конкурс Кадровик року’ 2012» на сайті www.kadrovik.ua.