...
Реєструйся

25 квітня у Києві відбулися IV Всеукраїнські кадрові збори


25 квітня 2013 року у Києві відбулися IV Всеукраїнські кадрові збори. Тема обговорення цьогорічної зустрічі кадровиків — «Новітні зміни у трудовому законодавстві і їх практичне втілення».

Організаторами зборів виступили журнал «Довідник кадровика» та Всеукраїнська асоціація кадровиків (www.kadrovik.ua).

Кадровий форум відвідали понад 500 керівників та працівників відділу кадрів, менеджерів з  персоналу, бухгалтерів та юристів.

У рамках IV Всеукраїнських кадрових зборів відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «КАДРОВИК РОКУ’2012».

Беззаперечним переможцем конкурсу і володарем звання «Кадровик року’2012» став Анатолій Іванович НЕШВА, заступник ученого секретаря — старший інспектор з кадрів ДП «Науково-технічний комплекс статистичних досліджень», м. Київ.

Лише кілька балів не вистачило до перемоги Юрію Борисовичу ВАСИЛЬЄВУ, начальнику відділу кадрів Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б. І. Вєркіна Національної академії наук України, м. Харків, котрий виборов у конкурсі ДРУГЕ МІСЦЕ.

Склалася ситуація, що у двох номінаціях було обрано по два переможці. У номінації «ТРУДОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО» ними стали: Володимир Степанович БОВКУН, завідувач відділу кадрів Управління адміністративних будинків ГФД Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ, та Юлія Юріївна ЮЗОВА, головний спеціаліст з кадрових питань Управління капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації.

У номінації «КАДРОВЕ ДІЛОВОДСТВО» перемогу розділили: Наталія Анатоліївна АНТОНОВА, заступник начальника відділу по роботі з персоналом СП ТОВ «Модерн-Експо», м. Луцьк, та Юлія Євгенівна ФОМІНА, начальник відділу кадрів ТОВ «Спецмехсервіс», м. Полтава.

У номінації «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ» не було конкурентів Марині Володимирівні БОЧКОВІЙ, директору з персоналу ПАТ «Донецький завод гірничорятувальної апаратури».

У конкурсі також було визначено ТОП-10 — це кадровики, які продемонстрували глибокі професійні знання:

Волкова Марина Вікторівна
Когут Надія Антонівна
Колозян Карина Тахирівна
Кучеренкова Оксана Олександрівна
Мішуточкіна Надія Юріївна
Могилевський Сергій Георгійович
• Рощупкіна Тетяна Дмитрівна
• Янок Людмила Петрівна
• Ткаченко Тетяна Валеріївна

Кожен переможець премії «КАДРОВИК РОКУ’2012» отримав диплом, подарунки від спонсорів та оплески колег, що лунали навіть після завершення церемонії нагородження конкурсу.

Суддя Верховного Суду України — Василь Іванович Гуменюк — проаналізував найпоширеніші випадки порушення роботодавцями вимог трудового права при звільненні працівників, а по закінченню виступу відповів на запитання слухачів.

«Судова практика: поради роботодавцям» — тема виступу Миколи Дмитровича Бойка, доцента Інституту післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, багаторічного автора журналів «Довідник кадровика» і «Кадрова практика».

Друга половина Всеукраїнських кадрових зборів розпочалася розіграшем від журналу «Довідник кадровика» путівки на двох до сонячного Закарпаття. Переможницею стала Глушко Оксана, інспектор з кадрів, ТОВ «Аеро-Експрес». Щасливий квиток їй дістався вперше, і Оксана довго не могла повірити у свою удачу, адже до цього їй не щастило в жодному розіграші.

         

Представники державної служби з питань захисту персональних даних — Олександр Анатолійович Муригін і Наталія Іванівна Вєдєрнікова — розповіли про зміни до Закону «Про захист персональних даних».

Олександр Миколайович Правдивець, старший офіцер відділу впровадження служби у резерві мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України, до уваги учасників кадрових зборів представив доповідь на тему «Служба у військовому резерві. Особливості ведення військового обліку резервістів на підприємствах».

Зоя Миколаївна Васильова, позаштатний консультант Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, рецензент журналу «Кадрова практика», розповіла про Проект Трудового кодексу.

Завершились IV Всеукраїнські кадрові збори цікавим практикумом у форматі «запитання із залу» — «відповідь із залу» — «резюме експерта», модераторами якого виступали Ігор Аркадійович Рашкевич і Зоя Миколаївна Васильова.

Кадровий форум підійшов до кінця о п’ятій годині вечора, проте учасники не поспішали покидати стіни Київського будинку вчителя. Адже тепла атмосфера зборів, спільна професія, цікавий день та гарний настрій зробили свою справу. Кадровики легко знайшли спільні теми й подовгу розмовляли, бажаючи, аби цей день якомога довше не закінчувався.