...
Реєструйся

90-річній британці не продали віски, бо вона не змогла підтвердити своє повноліття


В одному з магазинів британського міста Харлоу 92-річній пенсіонерці відмовилися продавати віскі, оскільки у неї при собі не було посвідчення особи, яке могло б підтвердити її повноліття, повідомляє UPI.

Як розповіла сама пенсіонерка Дайан Тейлор, коли продавець попросила у неї посвідчення, літня британка вирішила, що співробітниця торгової точки таким чином спробувала зробити їй жартівливій комплімент. Однак виявилося, що продавець налаштована цілком серйозно і дійсно хоче побачити який-небудь документ Тейлор.

Пенсіонерка розповіла, що пред’явила співробітниці магазина проїзний, а також свою медичну карту донора, але цього виявилося недостатньо. “Вона сказала, що їй потрібно дізнатися, скільки мені років. Я була просто вражена і не знала, що робити”, – зізналася Тейлор.

“Ніхто б не сказав, що я виглядаю молодше за 25 років. Ну у крайньому випадку я б сказала, що на 78”, – дотепно зауважила пенсіонерка. Представники магазину вибачилися перед 92-річною пенсіонеркою, але підкреслили, що у торгівельній точці не продають алкоголь без пред’явлення документа, що доводить повноліття покупця спиртного.

Тейлор збиралася придбати пляшку віскі для свого сина. Чи вдалося їй у кінцевому підсумку купити алкоголь, не уточнюється.

Нагадаємо, що на початку травня в американському місті Сан-Бруно, штат Каліфорнія, були заарештовані дві літні місцеві жительки. Як повідомляє Associated Press, жінок, яких місцева прокуратура вже охрестила марихуановими бабусями, підозрюють у вирощуванні марихуани у злочинних цілях.

Джерело: ua.korrespondent.net