Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Emma
28 травня, 2014 - 11:57
Допоможіть, будь ласка! Чи можна у трудовій книжці написати абревіатуру "РДА" замість "районна державна..."?   Ситуація така: запис у трудову про прийняття я вже почала вносити, потім помітила, що трудова через 2 рядки закінчується, потрібен вкладиш. Чи можу я продовжити внесення відомостей про прийняття вже на вкладиші?(якщо абревіатура дозволяється, то відомості про прийняття зможуть поміститися і на цих 2-х рядках). Наперед Вам вдячна за відповідь!
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
28 травня, 2014 - 12:14
Відповідно до п. 2.14 ІНСТРУКЦІЇ про порядок ведення трудових книжок працівників у графі 3 розділу "Відомості про роботу" як заголовок пишеться повне найменування підприємства. Але, у ситуації що склалася, на мою думку, кращим варіантом буде використання зазначеної абревіатури.