Реєструйся

Азаров: пенсії вистачить, щоб заплатити за квартиру


Пенсії і зарплати в Україні може й не високі, але їх вистачить, щоб розрахуватися за комунальні послуги, навіть після підвищення тарифів. Таку свою позицію озвучив прем’єр-міністр Микола Азаров у середу на засіданні уряду.

 

«Спекуляції, нібито пенсії не вистачить, щоб заплатити за квартиру, абсолютно безпідставні. Жоден пенсіонер не повинен платити за житлово-комунальні послуги більше 10% сукупного доходу, жодна сім’я, члени якої працюють, — більше 15% », — заявив прем’єр.

Торкаючись теми зарплат, Азаров вказав на дані Держкомстату, згідно з якими реальні зарплати в порівнянні з лютим 2010 року зросли на 11%, а середня зарплата в цілому в Україні досягла 2300 грн на місяць.

«Напевно, цього недостатньо, але наша економіка тільки виходить з кризи, а в багатьох галузях кризові явища ще не подолані, отже, будувати захмарні прогнози, займатися самообманом не варто», – заявив він.

Як повідомляє прес-служба прем’єра, глава уряду побачив ознаки одужання внутрішнього ринку.

«Найбільш яскравий, “ндикативний” факт – продаж нових автомобілів. У лютому було, наприклад, продано вдвічі більше нових автомобілів, ніж у січні. А в 2010 році — втричі більше, ніж у 2009», — додав прем’єр.

Тема маленьких пенсій спливла в ході спілкування Президента з народом у річницю інавгурації. Пенсіонерка з Єнакієвого послала на гарячу лінію питання Президенту: як прожити, якщо пенсія 800 грн, а комунальні послуги – 780 грн? Янукович прямо на це питання не відповів і лише заявив, що тарифи потрібно приводити до єдиного рівня.

 

Джерело: focus.ua