...
Реєструйся

молодий спеціаліст


Добрий день! Скажіть, будь-ласка, чи має статус молодого спеціаліста молодий лікар, котрий навчався за контрактом – власним коштом, для отримання житла? Так, я вчився без держзамовлення, але на роботу мене приймали лише після отримання наказу облздороввідділу. Я перечитав, як міг, правничу літературу і зрозумів, що гарантії за постановою Кабміну №992 на мне не поширюються, але ж Житловий кодекс нічого не говорить про держзамовлення чи контракт – в статті 46. А яка думка фахівців?

Матеріали до теми