...
Реєструйся

Бідних українців хочуть забезпечити продовольчими картками


Влада вирішила захистити українців від подорожчання продовольства соціальними продуктовими картками. Чиновники підрахували – надрукувати і запустити в обіг такі картки коштуватиме кілька мільярдів гривень. Ціни на продукти разом з тим зростуть на 7 відсотків.


За словами чиновників, це можуть бути пластикові картки в містах. У селі – це можуть бути спецбанкноти по 10 грн вартості або 30, 20. З ними людина піде в магазин і купить, що хоче, крім спиртного і тютюну.

Продовольчої допомоги, підрахували в аграрній конфедерації, потребують 2 мільйони українців. Але спочатку пропонують таким чином годувати найнужденніших – літніх, інвалідів і сиріт.

Харчі, запевняє влада, подорожчають, але лише на 7%. Економічні експерти в цьому бачать неоране поле для спекуляцій. Малозабезпеченим рекомендують допомагати не продовольчими картками, а звичайними грошима.

Аграрні асоціації, які й придумали ідею з картками, своєю ініціативою вже поділилися з президентом. Чекають швидкої реакції і грошей на продовольчі картки в бюджеті вже наступного року.

Джерело: news.zn.ua