Чи може звільнитись працівник (вагітна жінка) за власним бажанням чи за угодою сторін, якщо вона оформлена по строковому…


Пользователь Olena745 отправил сообщение,
используя форму контактов
https://www.kadrovik.ua/contact.

Підскажіть, будь-ласка, чи може звільнитись працівник (вагітна жінка)
за власним бажанням чи за угодою сторін,
якщо вона оформлена по строковому договору
на час відсутності основного працівника,
який переведений тимчасово на іншу посаду ?

Матеріали до теми


Безвісти зниклий мобілізований працівник та виплата середнього заробітку
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством ...