Чи можна по закінченню української частини трудової книжки продовжувати писати в російській частині


Пользователь luba отправил сообщение,
используя форму контактов https://kadrovik.ua.ua/contact.

Чи можна по закінченню української
частини трудової книжки продовжувати
писати в російській частині, чи потрібно
вшивати вкладиш?А якщо штампа для
вкладиша немає, то як бути?

Матеріали до теми


Інформація про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин як підстава для перевірки
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до статті 1 Закону України від 24 березня 1995 року № ...
Засвідчення копій та витягів службових документів
Порядок виготовлення, засвідчення та видавання копій документів визначається інструкцією з діловодства установи. Установа має право засвідчувати копії документів, що створюються ...