Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
UGINA
31 жовтня, 2012 - 14:31
Директор і засновник свого приватного підприємства бажає щоб його підлеглий, який веде кадрове діловодство, внес в його трудову книжку запис про прийняття його на роботу в своє є підприємство? Це правомірно? Як краще видати наказ, який буде підставою для запису в трудовій? І як краще написати "Призначений" чи "Прийнятий на посаду ,,,"
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
31 жовтня, 2012 - 14:51
Зазвичай, у наказі про прийняття працівника на роботу, якщо йдеться про посади керівників, професіоналів і фахівців, зазначається "призначений на посаду". У вашому випадку наказ має бути приблизно таким: "Я, ІВАНЕНКО Іван Іванович, приступаю до виконання обов’язків директора ТОВ «XXL» з 00.00.0000р.".
UGINA
2 листопада, 2012 - 16:32
І запис до трудової книжки вноситься? Цей запис буде враховуватись при призначенні пенсії?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
4 листопада, 2012 - 16:00
Відповідь на Ваше перше запитання розміщено в журналі «Справочник кадровика» № 8, 2005 рік, в розділі «Зразки формулювань наказів (розпоряджень) про прийняття на роботу та записів у графі 3 розділу «Відомості про роботу» трудової книжки» статті Лося В. «Укладення трудового договору в письмовій формі» Лося В. Наводжу нижче. В трудову книжку в графу 3 зазначаємо «Призначено директором». Щодо другого запитання, то директор підприємства є застрахованою особою, яка підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню і за яку сплачуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Отже, цей період роботи буде враховано при призначенні пенсії (за умови сплати єдиного внеску не менше мінімального розміру).
UGINA
5 листопада, 2012 - 21:07
Щиро дякую!