3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
5 листопада, 2010 - 11:46
Пользователь Леся отправил сообщение, используя форму контактов http://www.kadrovik.ua/contact. Доброго дня! Я працюю кадровиком в державній установі. Підкажіть, будь-ласка, чи зберігається місце роботи за державним службовцем, коли його обрали на виборну посаду? Якщо так, то як це правильно оформити і на підставі якої статті?
redaktor
8 листопада, 2010 - 17:48
http://kadrovik.ua/content/zv-lnennya-v-zvyazku-z-obrannyam-na-vibornu-posadu
Валерия
Зображення користувача Валерия.
9 листопада, 2010 - 21:59
Коли державного службовця обрали на виборну посаду в органи місцевого самоврядування почитайте ст. 33 Закону України *Про статус депутатів місцевих рад*