...
Реєструйся

Чоловікам хочуть надавати 7-денну відпустку у зв’язку з народженням дитини


Депутати збираються виправити тенденцію до різкого скорочення рівня народжуваності в порівнянні з попередніми 5-ма роками.

А. Яценюк з колегами по цеху вирішив, як підвищити народжуваність і престиж материнства в Україні. Так, для вирішення цього питання в минулу п’ятницю був поданий проект № 2430, яким зокрема, пропонується надавати чоловікам оплачувану відпустку у зв’язку з народженням дитини тривалістю 7 календарних днів, починаючи з дня пологів дружини.Така відпустка буде надаватися за заявою чоловіка.

До такого відпуску чоловікам, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний за заявою чоловіка приєднати щорічну відпустку незалежно від тривалості його роботи в поточному робочому році.

Крім того, пропонується виплачувати допомогу по тимчасовій непрацездатності по догляду за трьома і більше дітьми у віці до 18 років у розмірі 100% прожиткового мінімуму для працездатної особи, незалежно від страхового стажу.

Така допомога буде виплачуватися особі з першого дня за період, протягом якого особа вважається матір’ю трьох дітей до 18 років, але не більше ніж до досягнення хоча б одним з дітей 18-річного віку.