...
Реєструйся

Депутати не радять обмежувати держслужбовців і дипломатів у висловлюваннях


На засіданні зазначалося, що Головне науково-експертне управління Апарату ВР у висновку визначило, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно відхилити.

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики рекомендує парламенту відхилити проект закону про внесення змін до Закону “Про основи внутрішньої і зовнішньої політики” щодо недопущення випадків порушення вимог законодавства з питань внутрішньої і зовнішньої політики.

Проектом № 1262 пропонується заборонити членам уряду, держслужбовцям, дипломатичним працівникам при виконанні посадових обов’язків висловлювати позицію, яка суперечить змісту Закону про внутрішній і зовнішній політиці. Таку свою позицію автори проекту пояснили тим, що зустрічаються окремі випадки публічних висловлювань при виконанні своїх службових обов’язків держслужбовцями, дипломатичними працівниками, які не відповідають встановленим Законом принципам внутрішньої і зовнішньої політики України.

Члени Комітету, обговоривши проект закону, також відзначили, що питання дотримання членами уряду, державними службовцями і дипломатичними працівниками вимог законодавства при виконанні ними своїх службових обов’язків на законодавчому рівні врегульовано. Тому, вважають народні депутати, немає необхідності внесення змін до Закону.

За інформацією ВР.