...
Реєструйся

Депутати не вийдуть з парламенту, доки не ухвалять Держбюджет – В.Колесніченко


“Транш Міжнародного валютного фонду прийняття бюджету не прискорить, а тільки підтвердить надання цієї фінансової допомоги. Це перше. По-друге, ми, відповідно до чинного законодавства, зобов’язані прийняти цього тижня бюджет. Тому що інакше ми паралізуємо економіку держави й місцеве самоврядування”, – сказав парламентарій.

“Тому тут двоєдине завдання. У першу чергу – це прийняття бюджету відповідно до Конституції України і законів України, а друге – це, безумовно, своєчасне отримання траншу від МВФ”, – зауважив нардеп.

На запитання кореспондента, чи ухвалить сьогодні парламент Держбюджет на 2011 рік, В.Колесніченко відповів: “Упевнений, що сьогодні ми приймемо. І не вийдемо із зали, доки не проголосуємо найголовніший документ, заради якого працює Верховна Рада”.

Як повідомлялося, перший заступник директора-розпорядника МВФ Джон Ліпскі заявив, що Держбюджет-2011 потребує швидкого ухвалення.

Нагадаємо, Рада директорів МВФ під час засідання у Вашингтоні ухвалила рішення про виділення Україні коштів на суму близько 1.5 млрд дол. США. Україна продемонструвала задовільні результати за програмою stand by.

Водночас МВФ відзначив зміцнення фінансового стану “Нафтогазу”, а також те, що в Україні відновлено довіру до банків і фінустанов. Загалом МВФ протягом двох років надасть Україні майже 12 млрд дол. кредиту.

Джерело: ІМК