Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
zhekkka_kadr
15 лютого, 2012 - 15:08
Доброго дня,шановні експерти та колеги. Підскажіть в який строк треба подавати держ службовцям деларацію до податкової ? Дякую.
Eloissa
16 лютого, 2012 - 14:46
До 15 апреля. По практике кадровика на госслужбе - объявите сотрудникам, что необходимо заполнить декларации до 1 апреля. Как раз к 15-му числу будете готовы) Да, вроде бы в этом году продлили срок подачи деклараций до мая.
zhekkka_kadr
20 лютого, 2012 - 12:23
А не могли бы вы подсказать в каком нормативно-правовом акте это обозначено,спасибо !
askim_elena
Зображення користувача askim_elena.
21 лютого, 2012 - 17:15
если бути точніше то ст. 49.18.4 Податкового кодексу України - календарному році для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним
askim_elena
Зображення користувача askim_elena.
21 лютого, 2012 - 17:11
платники податку на доходи фізичних осіб відповідно до ст. 49 Кодексу подають до 1 травня року, що настає за звітним, до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік.