8 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Серго
29 січня, 2012 - 11:30
Чи отримають медичні працівники комунального закладу допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
29 січня, 2012 - 15:19
з 1 січня 2012 року медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) виплачується допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки. Ця норма закріплена в постанові Кабінету Міністрів України "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" від 11 травня 2011 року № 524, До речі, в електронному виданні "Моя кадрова газета " на стрінці 2 є якраз інформація з цього приводу.
leleka
13 березня, 2012 - 11:45
В каком нормативном документе можно посмотреть, кто именно относится к категории медицинских работников? Может ли младшая медицинская сестра (санитарка) операционной без специального медицинского образования претендовать на отнесение к категории медицинских работников?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
14 березня, 2012 - 15:34
В законі України «Основи законодавства України про охорону здоров’я” від 19.11.1992 № 2801-ХІІ (ст. 3) відсутнє поняття «медичний працівник». Але, на мою думку, під медичним працівником розуміється фізична особа, яка здобула вищу, середню або фармацевтичну освіту та здійснює медичну діяльність.
домашній
Зображення користувача домашній.
14 березня, 2012 - 16:14
і все таки може хтось може відповісти , як виплачувати допомогу на оздоровлення, якщо працівник працює на 0,5 ставки - то з половини посадового окладу? і якщо працює на 1,0 пос. за основним місцем роботи і 0,5 посади за сумісництвом- то з 1,5 ставки.?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
14 березня, 2012 - 17:19
Відповіді на Ваше запитання у законодавчих (нормативних) документах, на мою думку, немає. Запропонований варіант щодо розміру оплати матеріальної допомоги на оздоровлення вважаю правильним. Але звертаю увагу, що Колективному договорі необхідно передбачити норму про надання у межах фонду оплати праці матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам, які працюють за сумісництвом.
домашній
Зображення користувача домашній.
1 лютого, 2012 - 17:51
А якщо медичний працівник працює з неповним робочим днем (0,5 посади) ,то допомога на оздоровлення виплачується виходячи з половини посадового окладу?
Nata M
Зображення користувача Nata M.
Інспектор з кадрів
12 березня, 2012 - 16:18
Якщо працівнику надано відпустку за період 2010-2011 років у 2012 році, то допомога також виплачується? І чи виплачується допомога на оздоровлення 2 рази в рік ( при наданні основної відпустки, наприклад за період 2011-2012 рр та 2012-2013 рр ) ?