оплата лікарняного


Під час перебування жінки у відпустці без збереження заробітної плати по догляду за дитиною до шести років, вона принесла листок непрацездатності по вагітності і пологах за другою дитиною, Відпустка без збереження з/п закінчується через півтора місяця. Чи підлягає оплаті цей листок?

Матеріали до теми


Печатка на першій сторінці трудової книжки: що варто знати
Пунктом 2.12 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту ...