...
Реєструйся

Дотації допомагають працевлаштовувати випускників


Запроваджений у 2010 році урядом України механізм забезпечення молоді, яка звернулася до державної служби зайнятості після закінчення навчального закладу, першим робочим місцем шляхом надання дотації діє.

Постановою Кабінету Міністрів України № 577 від 14 липня 2010 року визначено перелік професій та спеціальностей, за якими роботодавцям може надаватися дотація для забезпечення молоді першим робочим місцем. Це саме 24 професії та 33 спеціальності, за якими випускники найчастіше звертаються до державної служби зайнятості по допомогу в працевлаштуванні.

Уже протягом двох тижнів липня 2010 року на перше робоче місце на умовах дотації було працевлаштовано 238 випускників. Зокрема, 26 – на посади слюсарів з ремонту автомобілів, 25 – електрогазозварників, 16 – малярів, 12 – електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування. Серед працевлаштованих молодих робітників і спеціалістів 40 кухарів, 25 трактористів-машиністів сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, 9 фахівців з обліку та аудиту, 5 економістів, 5 менеджерів, 4 бухгалтери та 4 фінансисти.

За 10 днів серпня на перше робоче місце шляхом надання дотації роботодавцям працевлаштовано ще 140 випускників.

Молоді, якій надається перше робоче місце за направленням державної служби зайнятості, гарантується зайнятість строком не менше, ніж два роки.

З метою сприяння професійному розвитку молоді, забезпечення гарантії першого робочого місця у Державному бюджеті України на 2010 рік на ці цілі передбачено 10 млн грн, що дасть змогу працевлаштувати до кінця року понад 2,5 тис. випускників.

Джерело:Державна служба зайнятості