Реєструйся

Експерти кадрової справи обговорили новації у сфері трудового законодавства


До 10 – річчя першого в Україні спеціалізованого журналу з кадрових питань, що поєднує в собі широкий спектр законодавчої  інформації і матеріалів практичного спрямування відбулися треті Всеукраїнські кадрові збори. Під час зборів обговорювалися новації у сфері трудового законодавства за участі визнаних експертів України.

Захід був безкоштовним, тому взяти участь у ньому могли всі бажаючі — керівники відділів кадрів, працівники кадрових служб, менеджери з персоналу, бухгалтери та юристи.

Всеукраїнські кадрові збори зібрали тих, кому небайдужий розвиток кадрової справи в Україні, хто прагне до постійного самовдосконалення і підвищення професіоналізму.

У кадрових зборах взяли участь: головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ярослава Паньків, начальник відділу режимів праці, нормування та професійної класифікації департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Тетяна Сташків, заступник голови державної служби України з питань захисту персональних даних Володимир Козак, експерти з трудового законодавства Ігор Рашкевич та Віктор Рожнов.

Під час зборів учасники обговорили проект нового Трудового кодексу, відпустки, трудові договори, проблемні аспекти реалізації вимог Закону України «Про захист персональних даних» та багато інших питань.
Значну частину часу було відведено відповідям на запитання присутніх.
Учасникам Зборів редакція журналу «Довідник кадровика» надала можливість отримати святкові знижки та подарунки.