Реєструйся

6-й Фестиваль тренінгу збере в Києві кращих фахівців з навчання


18-19 липня 2012 року в Києві, на території Міжнародного інституту Менеджменту відбудеться VI Київський міжнародний Фестиваль тренінгу. Програма проекту, цілком спрямованого на ринок тренінгів, бізнес-освіти та особистісного розвитку, складається з двох днів, перший з яких розділений на невеликі блоки тренінгів та презентацій в 4 потоки, а другий – повністю присвячений майстер-класам.

До участі у проекті залучені кращі фахівці з навчання та освіти країн СНД з доповідями, презентаціями і фрагментами кращих тренінгів, щоб не лише довести свою майстерність, а й представити останні напрацювання в найбільш цікавих напрямах навчання та розвитку персоналу. До участі у Фестивалі запрошено директорів навчальних центрів, фахівців корпоративних університетів, HR директорів, керівників бізнесу.

Фестиваль тренінга ми проводимо в Україні вже шостий рік поспіль, ця подія вже стала традиційною для ринку бізнес-навчання і освіти. Цього року ми запропонуємо учасникам не тільки цікаву структуровану програму, але й різноманітність форматів, в тому числі вже улюблений тренерський поєдинок. Впевнений, що й тренери, і представники бізнесу знайдуть для себе багато цікавого “, – повідомив Юрій Бухарін, засновник компанії Smart Conference – організатора Фестивалю.

В програмі Фестивалю в цьому році заявлені чотири ключові теми: “Системи навчання та розвитку персоналу. Кращі практики”,”Продажі і переговори”, “Профілактика емоційного вигорання працівників”, а також “Work-and-life баланс”. Водночас окремим блоком будуть представлені доповіді та виступи в інших тематиках.

Інформаційними партнерами Фестивалю виступили rabota.ua, hrd.com.ua, kadrovik.ua, superjob.ua, amplua.com.ua Генеральний інформаційний партнер hh.ua.

Організатором проекту є компанія Smart Сonference – творці кращих HR-заходів на території України, які за 10 років відвідали більше 5000 фахівців в сфері управління персоналом. У портфоліо компанії – цілий ряд конференцій і виставок, серед яких Форум Персонал Україна, конференція HR Masters, Фестиваль тренінга, конференція Крюінг Україна та інші.

Ознайомитися з додатковою інформацією про Фестиваль, а також зареєструватися для участі можна на сайті https://www.smartconference.com.ua/kft або ж по телефону +38 044 360 43 37.