...
Реєструйся

Готелі Криму знизили ціни


Готелі, санаторії та пансіонати Криму знизили до 30% ціни на послуги. Наприклад, в ялтинському санаторії ”Росія” до серпня ціну номерів зменшили на чверть, у феодосійському готельно-оздоровчому комплексі ”Червоні вітрила” — на 20%. У серпні готель ”Ялта-Інтурист” обіцяє знижку 30%.

— Заяви про знижки в готелях не зовсім відповідають дійсності. Пансіонати, які мають найбільший попит, свою ціну вже давно склали і знижувати її не будуть, — коментує новину директор фірми ”Чорномор Тур” у Севастополі 33-річна Наталія Лукашова. Вона продає путівки в понад сотню оздоровчих закладів Криму. — А ті, хто ще в березні підвищили ціну, тепер скидають. Рік не дуже добрий для туроператорів. Потік туристів збільшився, особливо росіян. Але попит — на економ-відпочинок. Усі винаймають приватне житло, а в санаторії не їдуть.

Киянка 26-річна Ганна Демченко кілька днів тому повернулася з Сімеїза. Відпочивала в приватному будинку.

— На чотирьох винаймали будиночок із гарячою водою, туалетом. За добу платили 200 гривень, виходило по 50 на людину. Ціни на продукти такі ж, як у Києві. Готували самі. Пообідати в кафе можна за 50 гривень. Пляж безкоштовний. Тому виходить дешевше, ніж у пансіонатах. Там щонайменше за добу 200 гривень за ліжко й одноразове харчування. Невигідно в санаторії відпочивати.

Протягом січня–липня на морських курортах Криму відпочили 1,4 млн туристів, за статистикою турфірм. Це на 18% більше, ніж за такий самий період торік.

gazeta.ua