...
Реєструйся

Я закінчив інтернатуру за держзамовленням…


Пользователь андрій отправил сообщение,
используя форму контактов https://kadrovik.ua/contact.

я закінчив інтернатуру,за
держ.замовленням і зобов”язаний
відпрацювати на державу 3 роки у одному з
районів,але не бажаю.Головний лікар може
відпустити мене зробивши запис у
трудовій-звільнений з посади
лікаря-інтерна у зв”язку з закінченням
інтернатури.Чи правомірний такий запис?Чи
зможу я з таким записом працевлаштуватись
в державну клініку не відпрацювавши на
державу 3 роки?Чи будуть мене розшукувати
для відшкодування коштів державі,якщо
запит головний лікар,що мене звільняє
подавати не буде.До кого я можу звкрнутись
з такими питаннями?Дякую

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...