Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
ЮляК
4 вересня, 2015 - 12:43
Доброго дня, підскажіть будь ласка.  Я працюю на ставці інспектора з кадрів збираюся в декретну відпустку, директор хоче мою посаду відати на суміщення 0,5 ставки одному з працівників або касиру або бухгалтеру. Чи можна так? І як оформляти це, якщо і в бухгалтера і касира повна ставка? 
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
8 вересня, 2015 - 10:56
Можна. Необхідно наказом доручити касиру або бухгалтеру виконання обов’язків інспектора з кадрів на період його відпустки у порядку суміщення посади  і установити доплату  у розмірі 50% посадового окладу останнього. Керуйтеся ст. 105 КЗпП.
ЮляК
8 вересня, 2015 - 16:17
Дякую Вам величезне. Я просто сама дуже мало працюю інспектором і не було таких запитань.  Підскажіть ще як бути зі штатним? І у табелі ставити працівнику 8 год? А доплата як буде виконуватися?  
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
8 вересня, 2015 - 16:39
Відповідно до ст. 105 КЗпП додаткова робота за іншою професією (посадою) у порядку суміщення виконується поряд з своєю основною роботою, тобто у період (під час) її  виконання. А це означає, що вона (робота за суміщенням) не табелюється. Штатний розпис не змінюється.
ЮляК
8 вересня, 2015 - 16:57
Дякую