Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
MIHA
25 червня, 2010 - 11:12
Добрый день. Поделитесь, пожалуйста, опытом. Как найти инвалида для реального трудоустройства, если Фонд занятости не реагирует на мои запросы вот уже третий месяц. Предыдущих 6 инвалидов-работников удалось найти и при помощи Фонда занятости, и собственными силами, но были вакансии охранников. На сегодня свободна вакансия для работника по уборке территории, и работа вроде не пыльная, и зарплата выше минимальной, и возможен неполный раб.день, но нет ни одной кандидатуры. Как вы справляетесь с подобными проблемами (нормативом инвалидных рабочих мест)?
redaktor
25 червня, 2010 - 16:04

Одвічна дилема, що з незапам’ятних часів турбує людство, - це з’ясування, що ж первинне: яйце або курка, стакан наполовину повний або наполовину порожній. Сучасна дилема, з якою стикаються майже всі підприємці, - це питання, хто ж все-таки повинен першим прийняти заходи, зробити перші кроки по працевлаштуванню інвалідів - підприємства або відповідні державні установи. На мій погляд, для досягнення певної мети всі зацікавлені юридичні особи повинні робити кроки як назустріч один одному, так і у напрямі соціальної мети всього суспільства - сприяти соціальній адаптації інвалідів. Судова практика з цього питання неоднозначна, хоча (важко і дуже поволі) господарські суди приходять до висновку, що все-таки першими ініціативу щодо працевлаштування інвалідів, згідно чинному законодавству, повинні проявити саме підприємства. Дійсно, відповідно до статті 18 Закону України «О основах соціальної захищеності інвалідів на Україні» окрім підприємств обов′язок сприяти працевлаштуванню покладений і на державні установи. Але хто повинен першим проявити ініціативу як не підприємство. Проведений аналіз нормативно-правових актів свідчить про те, що чинним законодавством спочатку покладений на підприємство обов′язок зробити певні дії, а потім державні установи повинні підключатися до працевлаштування інвалідів. Для підтвердження цього були проаналізовані наступні нормативно-правові акти: Конституція України, Закон України «О основах соціальної захищеності інвалідів на Україні» від 21 березня 1991 року, Кодекс законів про працю України від 10 грудня 1971 року (Кзот), ухвала Кабінету Міністрів України від 3 травня 1995 року 314 «Положення про робоче місце інваліда і порядок працевлаштування інвалідів» (Ухвала 314), Закон України «О охороні праці» від 14 жовтня 1992 року.

prostorabota.com.uа

Почитайте також це

З повагою, редактор порталу Анастасія Постернак

MIHA
29 червня, 2010 - 10:55
Спасибо, все это очень хорошо звучит, но вопрос не в этом. Вопрос в том, что заинтересованность государства привела к тому, что инвалиды на сегодня стараются "продать" свою трудовую книжку работодателям и не работать, а у нас создаются реальные рабочие места для инвалидов и трудоустроить их на такие места с каждым годом все сложнее. Вопрос в том, что может кто-нибудь сможет подсказать, как можно найти трудоспособного инвалида, если уже подали отчеты в Фонд занятости, разместили информацию в интернете, дали объявления в газеты, каким бразом еще осуществляется поиск работников-инвалидов? может, в общественные организации какие можно обратиться? или есть еще способы поиска?
Yulietta
12 січня, 2011 - 01:08
а старые добрые обьявления на стены - и остановки - не пробовали?
Експерт (не перевірено)
3 серпня, 2010 - 12:11
Перший і очевидний шлях — центр зайнятості, далі можна звернутися у фонд соціального захисту іналідів та до громадськіх організацій, що об'єднують інвалідів. Крім того, можна звернутися до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів, з проханням надати інформацію стосовно ії випускників. Адреса: 07352, с. Лютіж, Вишгородський район, Київська область тел/факс: 8 (04596) 40-010, 40-011, тел. (044) 425-84-91 e-mail: vcpri.ukr.net, vcpri.info@gmail.com
redaktor
18 жовтня, 2010 - 11:59
http://kadrovik.ua/content/o-trudoustroistve-invalidov