7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
NMenzuk
28 липня, 2010 - 15:35
Добрый день! Подскажите пожалуйста как сделать правильно! Компания изменила названия, есть новое свидетельство. Необходим ли в этом случае приказ по предприятию об изменении названия компании или на основании нового свидетельства можно внести запись в трудовую книжку?
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
29 липня, 2010 - 15:00
Згідно з п. 2.15 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 р. N 58 якщо за час роботи працівника назва підприємства змінюється, то про це окремим рядком у графі 3 трудової книжки робиться запис: "Підприємство таке-то з такого-то числа переіменоване на таке-то", а у графі 4 проставляється підстава перейменування - наказ (розпорядження), його дата і номер.
NMenzuk
2 серпня, 2010 - 13:35
Спасибо за консультацию! Вот еще попутно возник вопрос... При переименовании названия предприятия была переименована и должность руководителя, был Глава Правления а стал Директор.... Как быть в этом случае?
Експерт (не перевірено)
2 серпня, 2010 - 16:01
Треба підготувати наказ про переведення Голову правління (стара назва підприємства) Іванова Івана Івановича на посаду директора ( нова назва підприємства) з посадовим окладом _____ грн. тощо
NMenzuk
11 серпня, 2010 - 08:54
Да, он внесен в штатное расписание. Спасибо огромное за консультацию!
NMenzuk
10 серпня, 2010 - 08:56
Так кто-нибудь знает что делать с должностью???
Експерт (не перевірено)
10 серпня, 2010 - 09:36
Скажіть будь ласка Голова правління у Вас був занесений у штатний розпис?