...
Реєструйся

Чи виплачується премія за результати роботи за рік працівникам, які на момент її нарахування вже були звільнені???


Чи виплачується премія за результати роботи за рік працівникам, які на момент її нарахування вже були звільнені???

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...