Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Людмила Ц
Зображення користувача Людмила Ц.
1 червня, 2010 - 12:53
Допоможіть, будь-ласка, ще з такого питання - у 1980 - 1990 роки кількість днів щорічної основної відпустки визначалася у робочих днях (начебто 21 (чи 18) - у робітників, а 24 - у спеціалістів та службовців). Чи не підкажете у які роки діяла така норма,та з якого часу діє норма розрахунку в календарних днях - 24 календарних дні ? (Зміни до Закону України про працю від 18.09.98р.?)
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
22 липня, 2010 - 14:58
Стаття 5 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР тривалість відпусток визначається цим Законом, іншими законами та іншими нормативно-правовими актами України і незалежно від режимів та графіків роботи розраховується в календарних днях. Згідно з Постановою Верховної Ради України «Про порядок введення в дію Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 505/96-ВР вводиться в дію Закон України "Про відпустки" з 1 січня 1997 року, статті 7, 8 і частину першу статті 10 - з 1 січня 1998 року. Зберегти відпустки раніше встановленої загальної тривалості за працівниками: - зайнятими на роботах із шкідливими та важкими умовами праці - до введення в дію Закону України "Про відпустки" в повному обсязі (до 1 січня 1998 року); - які користувалися відпусткою більшої загальної тривалості, ніж визначена відповідно до законів та інших нормативно-правових актів України, на весь час їх роботи на даному підприємстві, в установі, організації на посадах, професіях, роботах, що давало їм право на цю відпустку, та за наявності умов, за якими вона надавалася. Витрати, пов'язані із збереженням загальної тривалості щорічної відпустки, здійснюються за рахунок коштів, передбачених частиною першою статті 23 цього Закону. До приведення законодавства у відповідність з Законом України "Про відпустки" застосовуються закони та інші нормативно-правові акти у частині, що не суперечить цьому Закону. Тобто тривалість відпусток визначених Законом «Про відпустки», іншими законами та іншими нормативно-правовими актами України розраховується в календарних днях з 1 січня 1997 року.